Turcja – Hotel Blue Bay***

hotel-blue-bay

Dla podróżnych uwielbiających słońce i leniuchowanie na czystej piaszczystej plaży nad urokliwym morzem polecamy Hotel Blue Bay*** położonym nad samym Morzem Śródziemnym na Riwierze Tureckiej.Hotel znajduje się ok. 3 km od zabytkowego miasta Side w cichej okolicy, oddalonej od ruchu samochodowego.

Hotel posiada 115 pokoi. Każdy z nich wyposażony jest w telewizję, internet bezprzewodowy, telefon oraz klimatyzację bezpłatną w okresie od 30. 04.- 30.09.2009.

Wszystkie pokoje posiadają taras lub balkon. Za niewielką opłatą hotel oferuje mini bar oraz suszarkę w łazience. Na terenie hotelu znajduje się basen ze słodką wodą dla osób dorosłych oraz basenik dla dzieci. Hotel zapewnia wykwalifikowaną opiekę nad pociechami w godzinach od 9.00 do 18.00 oraz, za dodatkową opłatą, w godzinach wieczornych i nocnych. Każdy z gości może skorzystać z hotelowego baru, kina, dyskoteki i sauny.

Posiłki podawane są w formie szwedzkiego stołu z wyszczególniona sekcją kontynentalną i śródziemnomorską. Napoje są wliczone w cenę pobytu. Hotel organizuje wycieczki fakultatywne do najbliżej położonych miast – Side i Alanyi. Dodatkowo organizuje kursy nurkowania, surfingu i jazdy na nartach wodnych. Piaszczysta plaża znajduje się w odległości ok. 100 m od hotelu- dla gości hotelu leżaki, ręczniki oraz parasole – bez dopłaty.

Powiązane wpisy