Polityka prywatności

Szanujemy Twoje prawo do prywatności. Gromadzimy jedynie podstawowe dane niezbędne do otrzymania od nas darmowego poradnika oraz innych materiałów informacyjnych i marketingowych. Po dostarczeniu nam Twojego adresu poczty elektronicznej, otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym potwierdzenie zainteresowania poradnikiem.

Podczas rejestracji wprowadzasz swój adres email oraz imię, którym będziemy się do Ciebie zwracali. Poza tym w plikach cookies automatycznie zapisywane są dane niezbędne do logowania.

Pamiętaj – Twoich danych nie udostępniamy nikomu. Są przechowywane w naszej bazie tylko i wyłącznie na wewnętrzny użytek związany z Twoim przystąpieniem do naszej listy mailingowej.

Jedynym odstępstwem od tej reguły mogą być sytuacje wskazane w ustawie o ochronie danych osobowych.

Jeżeli zarejestrowałeś się na nasz poradnik i wyraziłeś zgodę na jego otrzymanie, w przyszłości będziemy Ci wysyłać propozycje dostarczenia innych interesujących i wartościowych materiałów. Nigdy jednak nie prześlemy ich bez uzyskania na to Twojej zgody.

W dowolnej chwili możesz się wypisać z naszej listy klikając odpowiedni link umieszczany przez nas w każdym kierowanym do Ciebie mailu.

W przypadku, gdy zdecydujesz się na zmianę danych osobowych poinformuj nas o tym korzystając z formularza kontaktowego.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany naszej polityki prywatności. Dokonamy tego publikując nową politykę prywatności na tej stronie.

Zespół relacjezwakacji.pl.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit