Hotel Lubicz w Ustce

Hotel LubiczJeżeli ktoś wybiera się nad morze, to wiadomo czego oczekuje – plaży i słońca. Jednak jeśli ktoś ma nieco bardziej wysublimowane potrzeby powinien zawitać do Hotelu Lubicz w Ustce. Ten czterogwiazdkowy hotel to także centrum wellness & SPA. Jest to miejsce dla ludzi ceniących luksus i indywidualne podejście do klienta. Tutaj każdy czuje się jak ktoś wyjątkowy. Bo przecież tak jest!

Hotel liczy aż pięćdziesiąt pięć pokoi i na raz może pomieścić w niezwykle komfortowych warunkach sto dwadzieścia osób. I mówiąc „niezwykle komfortowe warunki” nie rzucam słów na wiatr. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, mini-bar, sejf, telefon – czyli wszystko co potrzebne do wygodnego wypoczynku, a nawet więcej.

Wspominałem o SPA & wellness? Na gości czekają basen, jacuzzi, grota solna, kąpiele błotne i parowe, a także wanny z hydromasażem. Cały sztab wyszkolonych specjalistów czeka na gości, by zaserwować im najlepsze masaże i inne zabiegi odmładzające, odchudzające czy po prostu relaksujące. Każdy po takich atrakcjach by zgłodniał, zapraszam więc do Bursztynowej Restauracji, gdzie spotkamy bogactwo owoców morza.

Zatęskniliśmy za plażą – żaden problem. Piaszczyste wybrzeże Bałtyku oddalone jest tylko kilka minut drogi stąd. Jeżeli dotąd kurorty Morza Śródziemnego przedkładałeś nad polski Bałtyk, po pobycie w Hotelu Lubicz w Ustce szybko zmienisz zdanie. Poznasz tradycyjną, polską gościnność w nowym, ekskluzywnym wydaniu.

Powiązane wpisy