Hotel Amadeus w Krakowie

Hotel AmadeusKraków to jedno z najpiękniejszych miast Polski. Nic więc dziwnego, że przyciąga rzesze turystów. Być w Krakowie i nie zobaczyć Rynku, to jakby w ogóle nie widzieć tego miasta. A gdyby tak mieszkać w samym centrum tej niezwykłej, historycznej atmosfery?

Hotel Amadeus jest odpowiedzią. Położony tuż obok Rynku, w pięknej, zabytkowej XVII-wiecznej kamienicy. W samym sercu historycznej dzielnicy miasta. Wnętrza tego niezwykłego hotelu nawiązują do Baroku, do epoki Wolfganga Amadeusza Mozarta. Nie dziwi więc fakt, że obok biznesmenów częstymi gośćmi tego niezwykłego miejsca są osobistości ze świata sztuki, kultury i polityki.

Cztery gwiazdki mówią same za siebie – w każdym pokoju uświadczymy telewizor, mini-bar, telefon, sejf czy klimatyzację. Inne hotele mają do zaoferowania restauracje, ale który ma oprócz tego także kawiarnie, bar i salonik klubowy? Oczywiście Amadeus.

Mimo lokalizacji w ścisłym centrum miasta, właściciele hotelu znaleźli miejsce nawet dla sauny. Zatopić się w odmętach pary wodnej wiedząc, że mury wokół nas mają ponad trzysta lat – to dopiero niesamowite przeżycie.

Hotel Amadeus jest również otwarty na spotkania biznesowe. Do dyspozycji gości jest sala konferencyjna. To wszystko w zjawiskowej kamienicy, która sama z powodzeniem mogłaby się stać atrakcją turystyczną. Nie ma drugiego takiego miejsca jak Kraków, a w Krakowie nie ma takiego drugiego hotelu jak Hotel Amadeus.

Powiązane wpisy