Motele na Pomorzu

wdzydzeDla osób podróżujących po Pomorzu, którzy chcą niedrogo zregenerować siły po trudach podróży polecamy Motel Gizewia mieszczący się w malowniczej wsi Wdzydze Kiszewskie.

Motel jest położony niedaleko głównej drogi, jest jednak osłonięty od jej hałasów parkiem z drzew owocowych. Doba motelowa zaczyna się od godziny 14.00, a kończy o godzinie 12.00. Dla klientów motelu jest specjalnie monitorowany bezpłatny parking. Motel posiada 6 pokoi trzyosobowych w cenie 200 złotych za dobę, 10 pokoi dwuosobowych w cenie 160 złotych za dobę oraz 7 pokoi jednoosobowych w cenie 130 złotych za dobę (istnieje możliwość dostawki płatna 50 złotych za dobę) z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem, radiem i telefonem. Posiada też niewielki kantor wymiany walut.

W motelowej restauracji można zjeść smaczny posiłek z dań kuchni regionalnej oraz spróbować nalewek sporządzanych według tradycyjnych receptur. Proponujemy tradycyjną zupę z rydzów i comber sarni z borowikami, a do picia wyśmienitą nalewkę wiśniową lub nagrodzoną na targach żywności regionalnej nalewkę z kwiatów lipy i owoców jarzębiny, która rozgrzewa nawet w najzimniejszy wieczór. W trosce o komfort podróżnych została wprowadzona usługa wynajmu pokoju na godziny w cenie 20-25 zł/h dla osób, które chcą się odświeżyć i zregenerować siły przed dalszą podróżą. Dla stałych klientów i wycieczek zorganizowanych korzystne rabaty ustalane indywidualnie z klientem. System rezerwacji pokoju dostępny jest przez internet lub bezpłatną infolinię.

Powiązane wpisy

Komentarzy: 1 do wpisu Motele na Pomorzu

  1. Łukasz pisze:

    z tego co przeczytałem to fajny ten motel, i nie drogo jak na taki standard, własnie bede sie wybierał za rok, w te rejony, z chęcią zobacze ten motelik.