Tropical Islands – tropiki pod Berlinem

Tropical IslandsPołożyć się na piaszczystej plaży, pod tropikalną palmą, słyszeć szum morza i cieszyć się idealną temperaturą. Któż o tym nie marzy? Jednak nie każdego stać na wyjazd w tropiki. Dzięki rozwojowi techniki nie jest to już konieczne. Wystarczy pojechać pod… Berlin! Park tropikalnej rozrywki Tropical Islands zaprasza.

Ta największa na świecie hala (66,000 metrów kwadratowych) oferuje mikroklimat rodem z Wysp Kanaryjskich. Stale kontrolowana temperatura, egzotyczna roślinność, możliwość skorzystania z mini-morza czy laguny, brzmi nieźle, prawda?

A to jeszcze nie wszystko. Do użytku klientów zostały udostępnione: najwyższa wodna zjeżdżalnia w Niemczech, mnóstwo barów i restauracji, ośrodek spa z sauną, pasaże handlowe, stylizowana, tropikalna wioska ze świątyniami czy plac zabaw dla dzieci. Co wieczór organizowany jest specjalny pokaz tańca i iluzji.

Zabawa przebiega zbyt dobrze, by wychodzić? Nie ma problemu, za drobną opłatą można spędzić noc w namiocie na plaży lub oddalonym nieco ekskluzywnym bungalowie. To wszystko czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ile będzie kosztowała nas ta niezwykła przyjemność? Niewiarygodnie mało. Bilet na jeden dzień dla osoby dorosłej to koszt 28,50 €, dzieci do lat 3 wchodzą za darmo, a te nieco starsze – za 23,00 €. Oczywiście za większość atrakcji trzeba nieco dopłacić, ale pobyt tu wciąż pozostanie stosunkowo tani. Spędzenie tu nocy (którą system sam naliczy po godzinie 3 nad ranem) to jedyne 15,00 €.

Istnieje oczywiście możliwość wykupienia atrakcyjnych pakietów, dzięki którym nie tylko otrzymamy możliwość częstszego odwiedzania parku, ale także możemy zaoszczędzić. Roczna karta dla osoby dorosłej to tylko 259,00 €, zaś by w pełni rozkoszować się atrakcjami parku, proponowana jest karta All-In w cenie 649,00 €. Jeżeli zdecydujemy się płacić za cały rok z góry, jeden miesiąc zabawy otrzymamy gratis. Istnieją oczywiście pakiety specjalnie dostosowane do potrzeb konkretnych klientów, takie jak pakiet Fitness Club nastawiony na Spa & Wellnes czy pakiet Family, gdzie każdy kolejny członek naszej rodziny zapłaci tylko 2/3 ceny. Prawdziwą gratką jest pojawienie się w parku w dniu naszych urodzin. Wystarczy się wtedy wylegitymować dowodem tożsamości by wejść do środka całkowicie za darmo.

Jak widać można pojechać w ciepłe kraje nie ruszając się zbyt daleko z Polski. Wystarczy odwiedzić Tropical Islands, tropiki na wyciągnięcie ręki.

Powiązane wpisy

Komentarzy: 1 do wpisu Tropical Islands – tropiki pod Berlinem

  1. Lidka pisze:

    Byłam tam i muszę powiedzieć, że nie jest to aż takie fajne, jak wygląda na zdjęciach i z opisów. Nie najgorsze, jednak cudów radzę się nie spodziewać.