Motel Czarna Perła, Kraków

Czarna PerłaJeśli ktoś szuka przytulnego i taniego noclegu w Krakowie to polecam motel Czarna Perła przy ulicy Belwederczyków 3. Jest on usytuowany przy krajowej 7 jadąc od strony Warszawy. Do centrum Krakowa w dobrym układzie dojedziemy w mniej niż dwadzieścia minut, więc dla osób chcących zatrzymać się gdzieś, by pozwiedzać starówkę to w sam raz.

Motel oferuje nam pokoje dwuosobowe z podwójnymi i pojedynczymi łóżkami, i jednoosobowe, a łączna liczba miejsc noclegowych zamyka się w 25, więc osoby ceniące sobie spokój nie powinny narzekać na zbytni tłum i hałas robiony przez innych gości. Wynajem dwójki to wydatek 130 złotych, a jedynki 80, więc jak na środek dużego miasta nie jest ceną wygórowaną. Motel honoruje karty płatnicze.

Wynajmując pokój można zamówić śniadanie, którego cena zaczyna się od 10 złotych. Pokoje, jak to bywa w motelach, wyposażone są dość ascetycznie, utrzymane w tonacji brązów i beżów, w każdym natomiast jest telewizor i łazienka. W motelu goście mogą korzystać z bezprzewodowego internetu. Dla klientów przeznaczony jest monitorowany, bezpłatny parking i bar. W łazienkach i w pokojach jest czysto, bez strachu można korzystać z toalety i natrysku. Do obsługi też nie można mieć zastrzeżeń.

Motel to budynek parterowy wybudowany pośród bloków i apartamentowców, ale dzięki licznej zieleni wokół można się poczuć kameralnie i śniadanie zjeść na przymotelowym drewnianym tarasie. Pokoje można rezerwować telefonicznie i mailowo. Doba hotelowa trwa tu od godziny14 do 11 następnego dnia. Motel posiada swoja stronę internetową http://www.czarnaperla.com/index.php , na której można zapoznać się z ofertą i obejrzeć zdjęcia pokoi i łazienek.

Powiązane wpisy